Skip navigation

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie można dac sobie szansę na kompromisy odnośnie wyboru podróżnego wyposażenia.Tym bardziej jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo bliskich osób.

Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojego dziecka i poszukujesz fotelika samochodowego, który w trakcie podróży gwarantuje zabezpieczenie (blokady w skuterze 2t) wraz z dużym komfortem, to Fotelik Romer SafeFix Plus jest opcją szczególnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX zapewnia największą w możliwych równowagę. Dla osób pragnących zmieniać stylistykę do swoich aspiracji, firma Romer wyposażyła swój wzór fotelika w system Keep Cool, co daje opcję szybkiej zamiany obicia na bardziej prosty lub ekstrawagancji szyk.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg (kupisz tutaj) to zdecydowanie dający poczucie bezpieczeństwa fotelik dla malców w przedziale wagowym 9-18 kg. Metodą mocowania jest podpięcie samochodowych pasów bezpieczeństwa do przodu do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori łatwy w użytkowaniu, łączy w sobie niebywały komfort oraz wyjątkowo praktyczne rozwiązania techniczne, stopniowa regulacja wysokości podniesienia zaczepów sprawia, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała każdego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro ma w asortymencie produktów bezpieczny fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg. W modelu tum wdrożono pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany jest przodem w stronę kierunku podróżowania za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Gdy pragniesz innowacyjnych. ciekawych, przy czym funkcjonalnych i wygodnych opcji, ta oferta skierowana jest właśnie w Twoją stronę.

Fotelik Romer Kidfix Xp-Sict Crown Blue 15-36 Kg składający się z napompowanych oryginalnych poduszek powietrznych zmniejszających siłę uderzenia o ponad 25 %. Innowacyjny moduł prowadzenia pasa daje doskonałe ułożenie pasa bezpieczeństwa na ramionach i biodrach dziecka. Zaczepy ISOFIT zdecydowanie ułatwiają instalację i zabezpieczają przed drganiami powstałymi w wyniku jazdy na przykład na bezdrożach. model wyposażony jest w miękkie oraz przyjemne podczas opierania obicie, które to w każdej chwili można zdjąć w celu wyczyszczenia.