Skip navigation

Co takiego zajmuje głowę zwyczajnemu facetowi? Piękne kobiety, seks, football, żywność? To wszystko oczywiście, niemniej jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Gdyby tak się zastanowić to odpowiedź padnie raczej jedna: będzie to oczywiście motoryzacja. Niewątpliwie, nie każdy mężczyzna się z tym faktem zgodzi, dlatego że niektórzy z nich absolutnie nie znają się na samochodach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Przeważnie to jednak faceci już od małego są szykowani do tego, aby bardziej być zainteresowanym silnikami, hamulcami i kierownicą.

czerwony Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Dziewczynki w tym samym okresie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego zidentyfikują auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a gdy w domu pojawi się nowe auto, to chcą siedzieć tuż obok ojca.

Czy prezentowany wątek wydał Ci się ciekawy? To bardzo dobrze, ponieważ gdy wejdziesz tu, przeczytasz pożyteczne informacje (https://www.hurtopony.pl/), które Cię z pewnością zaabsorbują.

Kiedyś, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma związana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z podstawowymi informacjami na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Dawniej to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku posiadał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi. Do dziś niektórzy mają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili dzisiaj bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widoczne jest, jak banalny produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała profesji mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji z pewnością gdzieś pozostała. Dla niektórych jednak ta przygoda to pierwsze kroki ku swojej zawodowej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać jeżdżąc samochodem. Na temat: tu można zobaczyć więcej.

Na pewno, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od początku wiedzieli, czego od życia chcą. Dla nich było to wręcz logiczne, że jak facet to motoryzacja.czytaj wpis zmiana mapy silnika zmiana mapy silnikaDla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda samochodem. Czy tak jest czy nie, można dysputować, bo każdy ma swój punkt widzenia na ten temat, jednak,warto przyznać, iż to faceci utożsamiani są z autem. Płeć piękna bez prawa jazdy to raczej normalna sytuacja, ale mężczyzna bez prawka może już nas zastanawiać. Interesujące propozycje: listwy na zderzak.