Skip navigation

Szukając doskonałej myjki ciśnieniowej, napotykamy w czasie swoich własnych poszukiwań niewiarygodnie spora liczba modeli owych myjek, nie napomykając już o przedsięborstwach, które to je wytwarzają.

szyba

Autor: Normstahl
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topstyle_7035_0707.jpg
car BMW

Autor: Marko Backovic
Źródło: http://www.flickr.com
Wartymi także zwrócenia uwagi są same nazwy, jakie myjki ciśnieniowe mogą przybrać, takie jak choćby te o nazwie „wysokociśnieniowe”, które to wbrew pozorom są tym samym. Do czego jednakże takie myjki się używa poza standardowym myciem domowych okien?
samochód - odbitka

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Porządna myjka ciśnieniowa winna byc w pełni adekwatna do zadań, przed którymi mamy zamiar ją postawić. Takiego rodzaju myjka nie jest tanim zakupem – dlatego tak bardzo istotne jest, by dobrze po przyglądać się ich parametrom i najważniejszym funkcjom, aby móc wybrac jak najlepiej i nie zapłacić więcej niż w rzeczywistości potrzeba.

W przypadku gdy chcesz znaleźć oprócz tego też inne dodatkowe dane na ten wątek, to więcej zobaczysz na portalu (http://lpsp.pl/dlaczego-my/), do którego odnośnik jest tu.

Do czego jednakże takiego typu myjki mogą się nam w ogóle przydać? Przede wszystkim do zastosowania „zewnętrznego” – wbrew wszelkim pozorom takiego typu myjki mogą mieć bardzo różne rozmiary i tak naprawdę większość ich modeli jest przystosowanych nie do stosowania w domu, lecz właśnie na zewnątrz, gdzie w rzeczywistości dzięki swoim licznym i interesującym funkcjom mają możliwość pomóc nam po oczyszczać taiego rodzaju rzeczy jak choćby nasze meble ogrodowe, różnego rodzaju elewacje czy ogrodzenia, nie wspominając już na temat tego, iż mogą łatwo oczyścić z przeróżnego rodzaju brudu nasze własne samochody, Motocykle, rowery itd.

Dobierając tego typu myjkę trzeba zwrócić uwagę na takie parametry jak chociażby: moc Silnika, maksymalne dopuszczalne ciśnienie, wymiary myjki, czy też długość posiadanego poprzez nią węża. Warto na koniec jeszcze dodać, że wszelkie parametry zawsze są tak naprawdę podane przy produkcie. Jeśli ich niema no to nie kupuj!