Skip navigation

Dostrojenie odpowiednich opon do wozu jest bardzo istotne dla poczucia bezpieczeństwa kierującego i pasażerów. Opony PLATIN letnie, to opony dużej jakości z należytym stosunkiem jakości do ceny. Wymyślone wedle najświeższych norm technologicznych i robione w nowoczesnych wytwórniach produkcyjnych ważnego europejskiego producenta opon.

warto zobaczyć

Źródło: www.interopony.pl
PLATIN oferuje opony letnie, również zimowe, wysokiej jakości i dla wszelkich wymagań, do samochodów osobowych, również dostawczych. Opony PLATIN letnie z kierunkowym bieżnikiem, umożliwia kierowcy prostą jazdę w czasie chwiejnych warunków pogodowych. Taki bieżnik zapewnia prędkie odprowadzanie wody, a oryginalna kompozycja gumowa spożytkowana przy produkcji gwarantuje dobrą przyczepność.

Dzięki użyciu szczególnej technologii bieżnika zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła i zabezpiecza oponę przed szybkim grzaniem. Opony PLATIN letnie (www) ze względu na swoją budowę przeznaczone są dla aut osobowych. Najprawidłowiej sprawdzi się w codziennej jeździe po ulicach miasta, jednakże także dobrze służy na długich trasach. Zastosowany w konstrukcji opon blok barkowy o dużej trwałości przyczynia się do płynności i stabilności opony (zobacz opony Mabor) w czasie błyskawicznie pokonywanych zakrętów.

Gama wyrobów marki PLATIN to nie wyłącznie opony PLATIN letnie. Te artykuły to także wysokiej jakości felgi o modnym sportowym wyglądzie, opony do samochodów osobowych, van, także dostawczych. PLATIN rozporządza sporymi, ciekawymi wzorami dla każdych popularnych marek aut. Jest ona wyjątkową marką, jaka proponuje zarówno opony jak i felgi.

Całe koła PLATIN to połączenie olśniewającego designu obręczy i oryginalnej technologii opon. Jako wyjątkowy producent felg i opon oferuje zmontowane koła w nadzwyczaj korzystnym stosunku wydajności do ceny. Bez względu na to, czy są to opony PLATIN letnie czy zimowe, z kompletnymi kołami PLATIN, wóz będzie lansować się elegancko, a jazda w każdych warunkach pewna. Platin to prywatna marka niemieckiego pośrednika opon, dzięki jakiej każdy ma sposobność kupić odpowiednie opony za nieduże pieniądze.