Skip navigation

Każdy posiadacz samochodu pragnie, ażeby jego auto było doskonałe pod każdym względem. Ostatnimi czasy niezwykle powszechny stał się chiptuning.

Chiptuning – (zobacz chiptuning) jest niedrogim rozwiązaniem na większą moc w dieslu.
dodatki

Autor: Leonora Enking
Źródło: http://www.flickr.com
Aby jednak marzenie o szybszym samochodzie nie wymieniło się w serwisowy koszmar, kierowcy muszą pamiętać o niektórych zasadach. Powiększenie mocy nie powinno być nazbyt duże, metamorfoza oprogramowania winna być zrealizowana przez specjalistę, a samochód po przeróbce potrzebuje wyższej troski serwisowej.

Masz zamiar przeglądnąć następny tekst na ten aktualny temat? Więc wejdź w łącze tutaj (https://contra-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-blad-w-sztuce-lekarkiej/) i przenieś się do nowej strony, jaką dla Ciebie stworzyliśmy.

Jest to zabieg polegający na wykluczeniu ze sterownika jednostki pędnej przemysłowego programu i zastąpienie go oprogramowaniem dostarczonym przez tunera. Bezproblemowy zabieg jest o tyle skuteczny, że umie całkowicie odmienić charakterystykę poprawiania mocy, zapewnić dużo wyższą siłę motoru i niekiedy zoptymalizować efekty spalania.

bmw e39 tuning

Autor: Michel Curi
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, że BMW opony do bmw z4 roadster to marka sama w sobie, posiadacze często decydują się na ich modyfikację. Dzięki niej pogłębia się również bezpieczeństwo aktywne na drodze. BMW e39 tuning – (sprawdź tuning chiptuning) poprawia moc, co nadzwyczaj przydaje się przy wyprzedzaniu. Modyfikacje trzeba jednak przeprowadzać mądrze, nie narażając silnika na przesadny trud.
Modyfikacja powinna być czyniona indywidualnie w zależności od aktualnej kondycji napędu, wytwarzanych parametrów, jego aktualnego potencjału, postaci wykorzystywanego paliwa, jak również charakterystycznych wymogów eksploatatora.

W wypadku małej sprawności danej jednostki napędowej, czy mankamentów ukazanych w czasie dokładnej oceny obciążeniowej, powinno się to przywrócić do równowagi, ażeby przystąpić do tuningu.