Skip navigation

Myśląc ekonomicznie, sprowadzenie pojazdu z USA może wydawać się opłacalne.
Korzystne wydaje się to zwłaszcza dla ludzi, którzy mają znajomego w Stanach i wykorzystując akurat spadek ceny dolara, przywieźli takie auto w zupełnie przyzwoitym stanie.

interes
Co jednak, gdy sprowadziliśmy do Polski typowo amerykańskie auto, którego na dokładkę już dzisiaj nikt nie składa? Ktoś może powiedzieć, że sami będziemy wtedy sobie winni. Lecz rozsądek myślenia człowieka zakochanego w aucie jest mało rzeczowy.
Sprowadziliśmy na przykład auto marki Plymouth, którego historia sięga początku ubiegłego wieku. Plymouth plymouth części własny szczyt popularności miał w Stanach Zjednoczonych w latach 60. minionego wieku. Pomimo nieco większej ceny, Plymouthy proponowały podwyższony standard, obejmujący m.in.przenieść się do portalu (http://poltrading.com.pl/)hamulce hydrauliczne, bardzo rzadko wtedy spotykane w podobnym segmencie aut. Dzięki zachęcającej cenie, samochody marki Plymouth przez długi czas były wśród najlepiej zbywalnych się marek w USA. Później markę przejął Chrysler, a w roku 2001 podjęto decyzję o ukończeniu konstrukcji samochodów pod tą nazwą, ku niezadowoleniu jego zwolenników.
egzamin na otrzymanie certyfikatu

Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
guma

Autor: IN-VI
Źródło: Ghelamco Residential

Pojawił się więc problem dla posiadaczy pojazdu marki plymouth części zobacz zamienne zaczęły być coraz mniej dostępne w sklepach także w USA. Na naszym rynku nadal raczej łatwo jest odszukać firmę oferującą części do samochodów z USA.

Przede wszystkim w sieci internetowej pisząc w wyszukiwarce zdanie: plymouth części znajdziemy co najmniej kilka firm oferujących potrzebującym części do takich wozów. Trzeba mieć jednak pewność, że podzespoły są z pewnego źródła i są oryginalne.