Skip navigation

Naczepa to typ pojazdu kołowego, jaki pozbawiony jest własnego źródła zasilania. W trakcie przewozu naczepy pełnią funkcję składnic zastępczych. Dlatego w trakcie transportu winny w całości chronić bagaż przed obniżeniem jego formy i stratami.

DBK

Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, możliwy jest wynajem krótkoterminowy bądź wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych. Zacznijmy od pierwszego typu wynajmu, jakiego nadrzędnym atrybutem jest okres najmu.

Jeśli uważasz, że prezentowany artykuł jest interesujący, szybko zobacz jeszcze szczegóły tu (https://magazynauto.pl/uzywane/najlepsze-auta-uzywane-za-20-tys-zl,aid,570), wtedy na pewno zapamiętasz więcej informacji.

W tym przypadku możliwe jest to od jednego dnia do jedenastu miesięcy – powyżej będzie to wynajem długoterminowy. Zarówno jeden, jak też drugi typ propozycji skierowany jest do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Zakres ich działania nie robi różnicy, ponieważ wynajmujący auta to najczęściej większe sieci, jakie mają swoje oddziały w wielu miastach kraju i poza granicami. Każdy rodzaj wynajmu to również bogata oferta aut ciężarowych, dostosowana do oczekiwań określonego klienta.

Jeden potrzebuje pojazdów do przewozu produktów żywnościowych, inny do doręczania delikatniejszego asortymentu, na jaki należy mieć szczególną uwagę. Najlepiej jest skontaktować się z interesującą nas placówką oraz ustalić wszystkie szczegóły bądź zweryfikować propozycje na witrynie internetowej, jednak w tym miejscu nie zawsze udostępnione są szczegółowe informacje. Nie da się zastąpić bezpośredniego kontaktu, który pozwala na spytanie o wszystkie ciekawiące nas kwestie.

Charakterystyczna cecha takich naczep, które kryte są plandeką, jest szansa załadunku z boku, ponieważ burty naczepy są opuszczane na pełnej rozciągłości ładownej, po obu stronach, a wysokość ładunkowa jest identyczna na całej długości naczepy. Jest także ewentualność załadunku od góry, jest to łatwe, gdyż przeważnie naczepy te posiadają bezproblemowy do demontażu stelaż i plandekę. Aby skorzystać z takiego typu przewozu, nie trzeba posiadać go na własność. Wynajem naczepy pozwoli przetransportować ładunek w dowolne miejsce, bez potrzeby zakupu drogiego urządzenia, dodatkowe informacje na stronie . Wielorakość naczep zezwoli dobrać odpowiednią do transportowanego towaru.