Skip navigation

Tag Archives: wynajem

Czy rozmyślaliśmy aby pożyczyć samochód?

Od czasu do czasu jest tak, że potrzebujemy samochodu, a nie posiadamy własnego, lub okazuje się, że nasz jest zbyt mały. W takich chwilach trzeba wyszukać wypożyczalni samochodowych, bo wtedy będziemy posiadali gwarancję, że wybierzemy auto świetne do naszych potrzeb, a jednocześnie nie zapłacimy za nie aż tak dużych funduszy.

Read More »

Nasz rynek samochodowy w ostatnich dekadach znacząco się rozwinął. I nie mamy na myśli tutaj tylko faktu, że toyotę można bez jakichkolwiek trudności nabyć w przeciągu nawet jednego dnia. Ów rynek stale powiększa się o nowe propozycje sprzedażowe, takie jak na przykład leasing. Jednak nie każdy pan od razu pragnie wydać swoje zarobki na nowy pojazd. Zresztą niekiedy sytuacja wcale nie wymaga podjęcia tak radykalnych kroków. Przeanalizujmy więc dwóm okolicznościom, które zmuszają nas do przewertowania ofert wynajmu aut.

Read More »

Naczepa to typ pojazdu kołowego, jaki pozbawiony jest własnego źródła zasilania. W trakcie przewozu naczepy pełnią funkcję składnic zastępczych. Dlatego w trakcie transportu winny w całości chronić bagaż przed obniżeniem jego formy i stratami.

Read More »

We współczesnych czasach coraz bardziej popularne staje się wypożyczanie aut. Istnieje bardzo wiele okoliczności, kiedy okazuje się to niezmiernie opłacalne. Jako przykład można tu podać sytuację, kiedy żyjemy w południowej części Polski, a pragniemy spędzić wakacje nad morzem. Nie ma co do tego wątpliwości że pokonanie takiego dystansu komfortowym autobusem lub pociągiem będzie znacznie tańsze, aniżeli własnym samochodem. Jeżeli jednak będąc na miejscu chcielibyśmy trochę pozwiedzać i udać się do różnych miejscowości, wówczas idealnym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie auta na kilka dni. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wyjazdów do jakichkolwiek innych miejsc w Polsce.

Read More »