Skip navigation

Czy wiesz co to jest pojęcie auto detailingu? To zoptymalizowany proces kompleksowego oczyszczania, renowacji a także konserwacji samochodu albo jego poszczególnych elementów. Dotyczy to jego wewnętrznej i zewnętrznej części. Dzięki temu zwielokrotnić można walory estetyczne oraz użytkowe pojazdu, to także ma wpływ na przedłużenie jego żywotności.

białe auto

Autor: Frank Mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Detailing we wnętrzu obejmuje wiele zadań, czyli regeneracja, czyszczenie a także konserwacja obszaru pasażerskiego oraz bagażnika. Najbardziej istotne procesy, które są podejmowanie w okresie procesu detailingu wnętrza odnoszą się do czyszczenia elementów tapicerskich, podsufitki a także kokpitu. Co więcej odpowiednio czyszczone są różnorodne elementy metalowe oraz plastikowe. Najważniejsze starania są położone na odnowę najmniejszych elementów, tak aby przywrócić stan fabryczny.

Auto spa Wrocław to też czyszczenie i troska o elementy zewnątrz samochodu. Obejmuje on regenerację oraz konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb czy elementów chromowanych. Jednym z najważniejszych zadań jest czyszczenie karoserii. Umożliwia to usunięcie różnorodnych obcych cząsteczek powierzchni zewnętrznych dzięki wykorzystaniu środków chemicznych, takiego rodzaju jak glinka samochodowa. Kolejnym zadaniem jest polerowanie powłoki lakierniczej. Ten proces może być dokonywany ręcznie albo maszynowo, przy stosowaniu maszynki polerskiej, pasów oraz past polerskich.

bmw

Autor: Rodrigo Canisella Fávero
Źródło: http://www.flickr.com
Wypolerowanie lakieru ma wpływ na usunięcie rys, różnorodnych utlenień, wżerów które mają pochodzenie organiczne oraz pozostałych niedoskonałości lakieru. Tego rodzaju usługi zapewnia renowacja skór Wrocław. Ostatnim z zadań jest konserwacja, co oznacza czynności polegające na położeniu ochronnej warstwy wosku, na przykład w postaci mleczka albo pasty. To zabezpiecza karoserie przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych a także przywieraniu obcych cząsteczek. Najlepsze usługi w tym zakresie gwarantuje car detailing Wrocław. Tego typu usługi muszą być przeprowadzane jak najbardziej fachowo, bo nasz samochód zasługuje na bardziej ciekawy wygląd. Dzięki zabiegom wewnątrz i na zewnątrz samochodu możliwe jest uzyskanie najlepszego końcowego wyniku.

Jeżeli przedstawiony tekst zabrał Cię w niepoznany obszar wiedzy, to dobrze się składa, gdyż możesz poznać pozostałe informacje tutaj (http://marexopony.pl/galeria) – wejdź na ten odnośnik oraz poczytaj więcej.

A o to przecież powinno chodzić.