Skip navigation

Jakie bywają najwspanialsze wózki widłowe? Z jakich miejsc pOChodzi przedsiębiorstwo Jungheinrich – jakiego typu jest jej przeszłość? A przedsiębiorstwo Linde – w jakiej rzeczy się specjalizuje? Odczytaj artykuł, a wszystkiego się dowiesz!
Firma Jungheinrich pojawiła się 7 sierpnia 1953 roczku i stworzył ją Friedrich Jungheinrich.

kosmetyki

Autor: Mastercook
Pierwszy oddział firmy – w tamtej chwili nazywanej „H. Jungheinrich &. Co. – był w Niemczech jednakże z biegiem latek rozrósł się niewyobrażalnie z powodu jego stworzyciela, który jako pierwszy stworzył elektryczny wózek z czterema kołami Ameise 55 – – polecany jungheinrich. Czas biegł do przodu, a firma rozrastała się coraz bardziej, aż zrodziły oddziały w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Pacyfiku, Afryce, a także Bliskim Wschódzie. Ich wózeczki widłowe królują na globie – bogactwo ich typów i typów wykonania spowodowało, że firma bywa pojedynczą z najlepszych na globie. Wytwarzają oni nowiutkie wózki, których kwoty bywają adekwatne do zastosowania i ich jakości – bywają one od około 3000 złotówek po około 30000 złotych.
Firma Linde – w jakiej rzeczy się specjalizuje? Spieszymy z wyjaśnieniami. A więc firma Linde, podobnie jak Jungheinrich – opiekuje się produkcją wózeczków widłowych – więcej pomocnych wskazówek. Nasze osoby jednak skupimy się na produkowanych przez nich częściach. Części Linde – inaczej można je nazwać: Oryginalne części zamienne Linde. Każde z nich są objęte gwarancją i atestem Linde.

Sam serwis przedsiębiorstwa gwarantuje przyjazd „wszelkich niezbędnych części do zamiany”. W Polsce dostawy te są codziennie – bywa nawet włączona forma o nazewnictwie „taxi”, która jest robiona natychmiast, prościutko z centrali najważniejszej.