Skip navigation

Gdy zdecydowaliśmy się kupić nowe auto jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Radujemy się, że mamy w końcu swoje wymarzone auto. Oczywiście po czasie okazuje się, że niektóre rzeczy przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuningowanie aut.

auto, tuning

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy zastanowić się, więc nad tym, żeby coś w swoim aucie pozmieniać. Na szczęście sporo rzeczy można zmienić nie tracąc gwarancji na pojazd. Bardzo częstym zabiegiem ostatnio jest usuwanie dpf S Performance. Tak zwany filtr cząsteczek stałych wielu kierowców przyprawia o ból głowy. Nie odpowiada im ta opcja w samochodzie, więc poszukują osób, które pomogą im dpf usunąć. Jest sporo przedsiębiorstw, które zajmują się usuwaniem dpf. Musimy wpisać to hasło w wyszukiwarkę internetową i dodać miejscowość, w której chcielibyśmy, by wszystko zrobiono. Czasem może okazać się, że będziemy musieli pojechać do miejscowości oddalonej o parę kilometrów, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Bardzo często sporo osób nawet nie orientuje się, że częstszy serwis olejowy wiąże się właśnie z tym, że posiadamy zamontowany system dpf.

Jednak dokładnie tak jest. System filtrowania cząstek stałych jest bardzo problematyczny i ludzie, którzy znają się na motoryzacji twierdzą, że to kolejny niedobry pomysł, który dotyczy czterech kółek. Zdarza się tak, że ktoś wpada na zdawać by się mogło świetny pomysł, jednak w toku sprawdzania danego pomysłu wychodzi, że daleko było pomysłowi do genialności. Ale niewiele ludzi, czy też firm jest w stanie przyznać się do błędu. Na szczęście można usunąć wspomniany filtr bez większych kłopotów http://s-performance.pl/oferta/tuning/ nam pewności, czy powinniśmy wziąć pod uwagę usuwanie dpf to warto się tych wątpliwości wyzbyć i zrobić wszystko, by nasz pojazd okazał się jeszcze bardziej sprawny.

samochód, naprawa, warsztat

Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Filtry w aucieKażdy kierowca powinien, choć odrobinę znał się na motoryzacji S-Performance. Ale rzeczywistość wygS-Performancee mnóstwo kierowców mało wie o budowie aut, czy o tym, jakie systemy są dla samochodów dobre i które faktycznie są zbędne. Dlatego tak wielu kierowców dopiero po jakimś czasie uzyskuje informacje, że potrzebne jest w ich samochodzie usuwanie dpf. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, ale w mnóstwie przypadków dzięki usunięciu dpf, auto jest bardziej sprawne.