Skip navigation

Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu, nie jest to nigdy łatwa rzecz. Tak samo jak w przypadku hoteli, trzeba skorzystać z witryn internetowych, które porównują wypożyczanie auta.
Poszukując samochodu do wynajęcia, moglibyśmy w internecie często napotkać portale, które proponują wynajem samochodu od prywatnej osoby.

autobus
Jeśli chodzi o opłatę, to jest ona na pewno mniejsza. Cena taka spowodowana jest mniejszą stawką opodatkowania oraz brakiem opłat samochodu.

Aby uzyskać świeże informacje na prezentowane zagadnienie przenieś się tutaj (http://myj-car.pl/), a z pewnością nie poczujesz się rozczarowany Upewnij się, że tak jest!

Jeżeli dobrze poszukamy, możemy odnaleźć samochody do wypożyczenia już od 49 PLN. W wypadku renomowanych firm może to być nawet 350 złotych za dzień. Zanim wynajmiemy auto, warto wypytać konkretnie o wszystkie detale. Firma zajmująca się wynajmem aut niemalże zawsze rezerwuje na naszej karcie pożyczkowej konkretną kwotę pieniędzy na wypadek zarysowania auta albo stłuczki. Cena ta uzależniona jest od firmy i miejsca wynajęcia. Dopytać należy konkretnie o miejsce wypożyczenia i oddania pojazdu. Jeżeli chciałbyś oddać pojazd w innym miejscu niż miejsce wypożyczenia, spółka pobierze za to dodatkową zapłatę.

wynajem samochodu

Źródło: http://www.sxc.hu/
Trzeba pamiętać, że wynajem samochodu to nie jest tania kwestia. Bez względu na to, czy pojazd wynajmiemy przez pośrednika czy od osoby prywatnej, koszt zawsze okaże się wysoki. Do ceny najmu trzeba jeszcze doliczyć koszt benzyny i ubezpieczenie. Dzisiaj praktycznie jakiekolwiek biuro turystyczne ma w swej ofercie wynajem aut. Przed zarezerwowaniem pojazdu, należy sprawdzić oferty paru biur podróży, ponieważ jest niezwykle prawdopodobne, że jakieś z nich ma właśnie promocję lub wyprzedaż. Wynajęcie samochodu podczas podróży to niezwykle duża wygoda.

Moglibyśmy wszędzie pojechać kiedy chcemy oraz gdzie chcemy i nie ma konieczności podróży publicznym transportem. Należy na pewno upewnić się, że opłata końcowa zawiera wszystkie opłaty dodatkowe i wszystkie podatki.