Skip navigation

Wiele ludzi kojarzy pomoc drogową wyłącznie z lawetą albo holowaniem. Tymczasem oferta przedsiębiorstw oferujących asystę jest dużo zróżnicowana. W wielu sytuacjach odpowiednim telefonem do wykręcenia będzie pomoc drogowa Zawiercie nie jest wyjątkiem na rynku.

pojazdu

Autor: James Hamel
Źródło: http://www.flickr.com
Tamtejsze przedsiębiorstwa dostosowały się do potrzeb wymagających kierowców i oferują usługi na wiele okazji.
Na co mamy prawo zatem liczyć ściągając pomoc drogową?

Przede wszystkim transport lawetą i holowanie. Przedsiębiorstwo zazwyczaj ma ze sobą cały potrzebny sprzęt i nie trzeba martwić się o cokolwiek, bo jej pracownicy mają ponadto wiedzę i wprawę, które trzeba mieć przy ruszaniu niesprawnego samochodu. Jednak osoby te świadczą także pomoc w drobnych naprawach poza warsztatem. Niekiedy podróż uniemożliwia niewielka usterka, której nie możemy się pozbyć samodzielnie, a specjaliście naprawa nie zajmuje dużo czasu. Wówczas zamiast za holowanie zapłacimy za naprawę.
Inną przydatną pomocą jest awaryjne otwieranie pojazdów, kiedy przypadkowo zatrzaśniemy klucze w pojeździe.

Niedawno została przygotowana nowa, bardzo interesująca oferta – aby ją ujrzeć, kliknij tu i spójrz na witrynę (http://autopartner.elk.pl/elektryk-samochodow-ciezarowych/) a na pewno się nie rozczarujesz.

Pomoc drogowa dostarczy także paliwo tym, którym wysechł zaraz przed dojazdem na stację benzynową bak. Udzieli pomocy także w uruchamianiu auta zimą: wielkie mrozy są równie wielkim problemem dla aut, jak i ich właścicieli. To właśnie pomoc drogowa przybędzie, gdy nasze auto przypadkiem zjedzie do rowu. Takie sytuacje przytrafiają się czasem w przypadkach awaryjnego hamowania, czyli mogą się przydarzyć każdemu.

Jak widać, wachlarz usług przedsiębiorstw oferujących pomoc poza warsztatem jest bardzo rozległy. Warto zatem uprzedzić ewentualne kłopoty z pojazdem i zawczasu wybrać sobie firmę tego rodzaju.

Najlepiej, żeby była ona wypróbowana i rekomendowana przez kogoś, kogo znamy oraz odznaczała się rozległym zakresem oferty. Zapisanie numeru w komórce nic nie kosztuje, a może wybawić nas przed wielkimi kłopotami.