Skip navigation

Tag Archives: warsztat

Kiedyś żeby w samochodzie zrobiło się chłodniej otwierało się okna, a by było cieplej to powinna jechać maksymalna ilość osób i na dodatek dużo chuchać, wtedy robi się cieplej. Brzmi zabawnie i dziwnie, bo w dzisiejszych czasach przy pomocy jednego przycisku w aucie robi się cieplej lub chłodniej, fotele są podgrzewane tak samo zresztą jak i kierownica.

Read More »

Od czasu do czasu pragniemy wymieniać swoje samochody

Spoglądamy na nasz wóz oraz przychodzimy do wniosku, że coś chcielibyśmy w nim zmienić? Być może nie całkiem spodobał nam się jego wizerunek, być może chcemy wykonać coś z jego silnikiem, żeby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy cokolwiek robić, to może warto najpierw spojrzeć na to jakie zmiany w ogóle są możliwe do przeprowadzenia w przypadku naszej marki?

Read More »

Chociaż nie kształciłeś się w tej dziedzinie, to jednak posiadasz niesłychanie dużą wiedzę w tym zagadnieniu, bo od zawsze Cię to ciekawiło.
Swoje auto jesteś w stanie naprawić bez niczyjej pomocy i z żadnym problemem nie udajesz się od ręki do warsztatu.

Read More »

Wiele ludzi kojarzy pomoc drogową wyłącznie z lawetą albo holowaniem. Tymczasem oferta przedsiębiorstw oferujących asystę jest dużo zróżnicowana. W wielu sytuacjach odpowiednim telefonem do wykręcenia będzie pomoc drogowa Zawiercie nie jest wyjątkiem na rynku.

Read More »

Awarię pojazdu wiążemy na ogół z niezbędnością odholowania go do warsztatu. Niemniej jednak w niektórych wypadkach auto możemy naprawić na drodze.

Read More »

Wybór profesjonalnego serwisu samochodowego jest dla zwyczajnego kierowcy niemałym problemem. Wielokrotnie im bardziej złożony oraz współczesny pojazd, to tym mocniej zmniejsza się lista warsztatów, które mogą się podjąć naprawy takiego samochodu.

Read More »

Tiry to bardzo duże pojazdy, jakie służą wielu przedsiębiorstwom przewozowym do transportu towarów w zasadzie po całym świecie. Takie największe tiry mogą przejechać całą Europę, aby przewieźć każdy ładunek jaki będzie niezbędny klientowi.

Read More »

Jeżeli nie jesteśmy fanami motoryzacji, dobór opon może nastręczyć nam dużą ilość kłopotów i długich godzin poszukiwania tych najlepszych. Kiedy wybieramy się do sklepu także nie ufamy sprzedawcy, który być może będzie chciał zarekomendować nam coś, co od jakiegoś czasu zalega mu na magazynie oraz niekonieczne jest warte polecenia.

Read More »