Skip navigation

Tiry to bardzo duże pojazdy, jakie służą wielu przedsiębiorstwom przewozowym do transportu towarów w zasadzie po całym świecie. Takie największe tiry mogą przejechać całą Europę, aby przewieźć każdy ładunek jaki będzie niezbędny klientowi.

Jednak czasem nawet tak niezawodne pojazdy ulegają usterce i kierowcy nie są w stanie sami ich zreperować.
spedycja

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
środek transportu

Autor: Opel
Serwis tir – mobilny to szybka reanimacja zepsutego pojazdu
Setki tysięcy pokonywanych kilometrów, dziesiątki ton transportowanych towarów to właściwie codzienność dla kierowców i również ich pojazdów.

Jeśli szukasz podobnej ciekawej informacji, sprawdź pod tym linkiem (http://www.marexopony.pl/opony-wroclaw), w tym miejscu również z pewnością będzie właśnie to, czego szukasz.

Nie ma dla nich żadnego znaczenia czy towar muszą przewieźć do Niemiec czy na teren Szwecji. Te samochody to doskonale dostosowane maszyny, jakie zostały tak zaprojektowane, żeby przemierzać nawet tysiące kilometrów każdego dnia i nie ulegać przy tym zepsuciu. Zazwyczaj do prawidłowego funkcjonowania tego typu samochodów wystarczy regularny serwis, chociaż one też ulegają poważniejszym awariom, dlatego trzeba mieć w drodze spis miejsc w danym państwie gdzie możemy skorzystać z usługi serwis tir – w wyspecjalizowanym warsztacie, jaki postawi nasze auto „na nogi”.

Naprawa ciężarówek w każdym serwisie
Tiry to jedne z najcięższych samochodów ciężarowych i czasami wymagają specjalistycznych warsztatów, niemniej jeżeli jesteśmy właścicielami pomniejszych ciężarówek na przykład samochodów dostawczych, to nie koniecznie musimy od razu poszukiwać serwisu tirów, żeby naprawić nasz samochód.

Jeśli spodobał Ci się omawiany tekst, kliknij ten link – z pewnością też warto zobaczyć tutaj (https://www.interauto.com.pl/samochody-ciezarowe-czesci/) jeszcze jeden interesujący post!

Niekiedy do samochodów o małym tonażu potrzebny będzie zwykły serwis samochodowy, w którym będzie odpowiedni komplet serwisowy i także tam będzie możliwa naprawa ciężarówek.

W zależności od tego jakim samochodem dysponujemy w naszej flocie, dopasowujmy rodzaj naprawy do naszego samochodu, aby nie okazało się, iż serwis zwykłego dostawczaka będzie kosztował tyle ile naprawa wielkiego samochodu ciężarowego.